Єлизаветівський ліцей

БЖД під час канікул

Дата: 03.01.2024 12:57
Кількість переглядів: 13

От і настали довгоочікувані зимові канікули – пора відпочинку та розваг. Разом з тим це період, коли безпека здоров’я та життя здобувачів освіти потребують особливої уваги. З метою попередження надзвичайних ситуацій та нещасних випадків напередодні Новорічних свят в ліцеї було проведено виховні заходи. Так у 6 класі було проведено лекторій з ТБ на тему: «Мої безпечні зимові канікули». Анімована презентація нагадала правила святкування Нового року, про правила поведінки на водоймах, правила протипожежної безпеки, правила дорожнього руху, правила поводження з підозрілими предметами, незнайомими людьми, вибухонебезпечними предметами і, звичайно ж, правила поведінки під час повітряної тривоги та профілактики інфекційних захворювань. Розглянули різні ситуації та обговорили правильні дії в разі небезпеки. На закінчення діти отримали буклети-пам’ятки безпечної поведінки. Всі діти обіцяли дотримуватися правил безпеки.

Вітаємо з настанням зимових канікул і бажаємо чудового проведення часу, яскравих емоцій, цікавого, веселого, корисного та безпечного відпочинку!