Єлизаветівський ліцей

Новорічне свято

Дата: 29.12.2023 15:54

🌲🎄🎄НОВИЙ РІК У НАШОМУ ЛІЦЕЇ🌲🎄🎄

❄️❄️ Новий рік – це нові надії та сподівання, задуми і бажання, віра та надія на краще майбутнє.

Кожна дитина з нетерпінням чекає свято Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій - із такими словами у більшості людей асоціюється цей день. 🎁

Напередодні , 28 грудня, у нашому закладі відбулися виховні заходи, присвячені прийдешньому Новому року.

❄️❄️Особливим та незабутнім це свято стало для учнів 1-4-х класів. Захід був неперевершеним і яскравим, подарував масу приємних емоцій учням та їх наставникам.

Кожен здобувач освіти нашого ліцею отримав солодкий подарунок від Петриківського селищного голови Коваленко Наталії Іванівни.

Адміністрація , педагогічний колектив, здобувачі освіти та батьківська громадськість Єлизаветівського ліцею ліцею висловлюють щиру подяку Петриківській селищній раді та особисто Наталії Іванівні Коваленко за турботу та піклування.

Хай Господь Вам сторицею віддячить за розуміння, добро, підтримку, за часточку душі, подаровану дітям!

💃🤳⛄️🎊🎉🎁Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні, а головне - перемогу🇺🇦.

Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися та працювати!